FERTİKİM

Yüksek Teknoloji Çiftçimizin Hizmetinde

Adı güvenilirlik, verimlilik, fayda ve kaliteyle özdeşleşmiş bir firma olan Fertikim Tarım Kimya Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş., genel olarak bitki besleme ürünlerinin üretimi ve pazarlanması amacı ile Levent Alku tarafından 1998 yılında İzmir'de kurulmuştur.
Üstün kaliteli ve çözüm odaklı ürün & hizmet anlayışı ile kendini kabul ettiren şirket çok kısa bir sürede sektöründe önemli bir aşama kaydetmiş, geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine ulaşmıştır. Sahip olduğu markaların ve pazar gücünün yanı sıra faaliyet gösterdiği her alanda mükemmelliği hedefleyen yaklaşımı ve savunduğu etik değerlerle tarım alanında saygın bir yere sahiptir. Kuruluşundan itibaren bitki besleme alanında kendi markası ve tescilleri ile üretim yapıp pazarladığı gibi, hem yerli hem de uluslararası firmalara fason üretim de yapmaktadır.
Fertikim Tarım Kimya Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. her zaman kalite ve hizmeti ön planda tutmaktadır. Ürünlerinin kullanıldığı bölgelerde, ilk günden itibaren kalite ve dayanıklılık yönünden iyi sonuçlar alınmasını ve verim artışı sağlamayı hedefleyerek, buna bağlı olarak çalıştığı bölgelerde büyük rağbet görmüştür ve sektördeki üstünlüğünü kanıtlamıştır.
2008 yılında İzmir-Kemalpaşa Ulucak’taki modern fabrika binasına taşınan Fertikim Tarım Kimya Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışmalarını burada sürdürmeye başlamıştır. Ülkemizde ve ihracat yaptığı ülkelerde kurmuş olduğu pazarlama ağı ve uzman kadrosu ile gübre sektöründe önemli bir konuma yerleşmiştir.

0 Yıllık Deneyim
0 Farklı Ürün
0 İlimizde Hizmetinizde
hakkımızda